Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

Sağlam Çelik Kapı Özellikleri Nelerdir ?

Sağlam Çelik Kapı Özellikleri Nelerdir ?

Her işi uzmanına bırakınız. Alacağınız çelik kapıyı hırsız gelmeme olasılığına göre değil, gelmesi halinde açılıp açılmayacağı olasılığına göre alınız.

Güvenliğiniz için ucuz çelik kapı aramak yerine uzun yıllarca kullanabileceğiniz ve uzun yıllarca kilit sistemlerinden faydalanabileceğiniz çelik kapılar tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Çelik kapının güvenli bir şekilde yerine teslim edilmesi ve müşterilerimizin kapı güvenliğinin sağlanabilmesi için ölçüye özel çelik kapı imalatı yaparak müşterilerimize teslim ediyoruz.

Mevcut dairenin, kapı montajı yapılacak alanının ölçülerinin alınması ve bu ölçülere göre çelik kapı imalatının yapılarak monte edilmesine ölçüye göre çelik kapı imalatı denmektedir.
Bir çelik kapının sağlamlığını belirleyen çeşitli faktörler vardır. Bunlar; doğru malzeme,doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ile doğru kapı bölümlerine yapılan doğru takviyelerdir.
Yani özetle; bizim üretip sattığımız kapılara sağlam çelik kapı denir. Çünkü biz,
* İmalat esaslarına uyuyoruz
* Ölçü esaslarına uyuyoruz.

*Çelik kapı ekstra zırhı uyguluyoruz.

TORUN ÇELİK KAPI OLARAK SAĞLAM BİR ÇELİK KAPININ KANAT KALINLIĞI7,5 CM İLE 9,5 CM ARASI OLMALIDIR

Torun çelik kapı’da kasa bölümünde kullanılan saç 2mm DKP kalınlığında sacdır. Çelik kapınızın, güvenli ve sağlam olabilmesi için kasanın bazı özellikleri olması gerekir.
çelik kapı Kasasındaki mil yuvası en az 4,5 mm çelik ile güçlendirilmiş olmalıdır.
Kullanılan kilit markası ve özelliği ne olursa olsun; Kilitten çıkan miller, Torun çelik kapı olarak kalınlığını 2 mm olarak belirlediğimiz kasanın mil yuvasına girer.

Güvenliğimiz açısından bu bölümlerin çelikle desteklenmesi şarttır. Kapı kasasını tamamen çelikten imal etmek mümkün olmayacağından; kasasının kilit mil yuvasının çelik lamalarla desteklenmesi gerekir.
Ayrıca bu da yeterli değildir. Kapınızın montaj sonrası kesin olarak esnememesi gerekir. Bu da ancak doğru montaj yöntemiyle sağlanır.

Kapınızın imalattan, ölçüye, ölçüden montaja her aşamada bazı prensiplere uyulması gerekiyor.

Biz öncelikle bunlara uyuyor doğru bir montajla kapınızı size teslim ediyoruz.

 


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57