Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

Mutfaklarınızı tecrübeli ellere bırakın..

Mutfaklarınızı tecrübeli ellere bırakın..

mutfak dolabı

mutfak dolabı

Yeni bir mutfak için mutfağınızda tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız uzun yıllar boyunca kullanacağınız yeni mutfağınızın kaliteli malzemelerden oluşmasına dikkat ediniz. Mutfak dolapları sık sık değiştirilebilen mobilyalar olmadıkları için mutfak dolabı dizaynının fonksiyonel ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir tasarıma sahip olması çok önemlidir.

Mutfağında değişiklik yapmayı düşünenler için hazırladığımız modern mutfak dolapları modelleri evinize ferahlık ve mutluluk getirecek en kaliteli membran kapaklardan imal edilen membran mutfak dolabı modellerimizle tanışmaya davet ediyoruz.

19 yıllık tecrübesi ve uzman ekipleriyle dekoset mutfak olarak sizlere membran mutfak dolabı kaliteisin ve kolaylığını sunuyoruz .

MDF gövde ve MEMBRAN KAPAK olarak üretim yaptığımız mutfaklarımızla hizmetinizdeyiz.

Kendi bünyemizde olan CNC makinamız ile müşterimizin isteği doğrultusunda desenli veya düz kapak kesimleri yapabiliyor ve yine kendi bünyemizde olan membran kaplama kapak kullanarak istenilen renklerde mutfakları üretebiliyoruz.

bizim için önemli olan müşterimizin hangi dolabı nerede,hangi rafı nerede,hangi çekmeceyi nerede kullanmak istediğidir.çünkü o mutfağı kendisi kullanacak ve en rahat ettiği biçimi kendisi belirleyecektir.İstediği şekilde mutfak çizimi yapılarak onay verilmesinin ardından imalat aşamasına geçilecektir.İmalat aşamasının ardından önceden belirlenen günde montajı yapılarak teslimatı yapılır.

Sizleri de ölçülere özel mutfak dolabı imalatı hizmetimizden yararlanmak üzere bahçelievler ve ikitelli deki şubelerimize bekliyoruz.


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57