Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

Kaliteli Çelik Kapı İçin Tek Adres Torun Çelik Kapı..

Kaliteli Çelik Kapı İçin Tek Adres Torun Çelik Kapı..

Ölçüye özel imalatıyla TORUN ÇELİK KAPI size güvenliğin yanı sıra renk ve model seçenekleri sunuyor .

Siyahtan,beyaza,ahşap renklerinden, çift kullanılan renklere,kasa ve kanatlarda farklı renk seçeneğine kadar herbir seçeneği önünüze sunuyoruz.

Ekonomik seri den ,lüks seri çelik kapılarımıza ve apartman giriş kapılarımıza kadar saç kalınlığı 2 mm A-1 Ereğli kalitesindedir.

Çelik kapılarımızda standart kilit,monoblok kilit ,kancalı monoblok kilit,merkezi kilit ,daf kancalı kilit sistemleri ve parmak izi kilit sistemleri uygulanabilmektedir.Bunun yanı sıra apartman giriş kapılarımızda basaç kilit sistemi,şifreli giriş sistemi,göstergeç kilit sistemleri uygulanabilmektedir.

1996 ‘dan bu yana çelik kapı imalatı yapan firmamız tecrübesi ile Torun marka çelik kapıları kaliteli malzemeler ile imalatını yaparak müşterilerimize kaliteli ve modern görünümlü çelik kapılar sunuyor.

Takılacak Çelik Kapınızın ölçüsü alınır imalat aşamasından sonra tecrübeli montaj ekibimiz ile doğru şekilde montajı yapılarak müşterimize teslim edilmektedir.

Model seçenekleri ,renk seçenekleri ve kilit sistemleri sayesinde kalitenin tek adresi olan TORUN ÇELİK KAPI firmamız uzman kadrosuyla hizmetinizde..

Firma olarak müşterilerimizin bize sorduğu ; farklı model yapılabilir mi..?, kapımın iç tarafını farklı renk dış tarafını farklı renk yaptırabilir miyiz.?, başka firmada şu modeli beğendim yapabilir miyiz..?, dış cephede suya dayanıklı çelik kapı yapılabilir mi..?, dış cephede suya soğuğa dayanıklı apartman ve villa giriş kapısı yapılabilir mi..? gibi sorular ile karşılaşmaktayız.

Hepsini yapabilmekle beraber müşterilerimizin kapı altına koruma( tekmelik), kapı kolu değişiklikleri ,apartman ve villa giriş kapılarımız için; mat cam ,şeffaf cam ,radüyuslu cam,villa kapıları için kilit sistemleri gibi değişik isteklerini de karşılayabilmekteyiz.

Önemli olan ne istediğimizi bilmemiz , siz isteyin biz üretelim…


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57