Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

Ev dekorasyonunda Yeni Trendler

Ev dekorasyonunda Yeni Trendler

Banyo dolapları genel olarak beyaz renk yerine parlak mürdüm, parlak kırmızı, parlak siyah renkleri tercih edilmekte.Banyo dolapları artık klasik seramik lavabolarla kullanılsa bile ayaksız modeller olarak tasarlanmakta.Ayaklı klasik banyo lavaboları ve klasik beyaz tasarımlı banyo dolapları yerine yeni banyo dolabı modelleri tercih edilmekte.Artık beyaz klasik görünümler terk edilerek renkli dolaplar kullanılıyor.

Klasik her evde gördüğünüz banyo lavaboları kullanılsa da ya dolabın tasarımına cnc teknolojisi ile kapklara haraket katarak yep yeni bir tasarım oluşturulan banyolar daha fazla tercih ediliyor.Her banyoda gördüğümüz tasarımlar yerine farklı kapak şekilleri farklı camlı lanaları bulunan farklı renklerde dolaplar satın alınıyor.İnşaat projelerinde bile beyaz bayolardan çok kırmızı banyolar tercih ediliyor.

Banyo lavaboları da bu değişime ayak uydurarak öne  taşan oval banyo lavaboları, tas çanak şeklinde banyo lavaboarı, kare şeklinde tezgah ütü lavabolar ve kare laavabolar kullanılıyor.

Sizlerde bu değişimden uzak kalmadan banyolarınıza yeni renklerle banyo seramiklerine uyumlu bir renk veya yeni bir tasarım yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Kendinize özel tasarımlarınız ile küçücük  banyolarınızı kocaman yaşam alanlarına çevirebilirsiniz.

NASIL BİR BANYO DOLABI KULLANMALIYIM

Günlük ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz, ruhen ve fiziken arınmamızı sağlayan kişisel bakımımızı tamamladığımız yer şüphesiz ki banyodur. Banyo dekorasyonunda düzgün ve şık görüntünün sağlanması için en önemli şey banyo dolapları dır. Banyonun düzenini sağlayan yerden ayaklı, asılan , raflı  çekmeceli v.b pek çok dolap çeşitleri vardır şık ve zarif bir görünüm sizin için önemliyse tercihlerinizi özenle seçmeniz gerekir. Doğru terciler için bazı ayrıntılar bilmeniz gerekir. Banyo dolapları çeşitli malzemelerden üretilmektedir,Mdf veya Sunta lake malzemeler bunlardandır. Her ikiside kullanışlı malzemelerdir. Sürekli su ile temas halinde olan  banyolarda mobilya seçimi oldukça  önemli bir konudur.Çok sayıda firma mobilya üretimine girmiştir ancak hepsi aynı kalitede malzeme kullanmamaktadır.Banyolar rutubetin en yoğun olduğu yerlerdir, bunun için bir banyo dolabı alırken kullanırken doğru bilinçli bilgi sahibi olmalıyız. Bir banyo tasarladığımız zaman ilk önce renk önemlidir. Rengin canlı olabilmesi için kırmızı gibi düşünülmesi önemlidir mekan için kırmızı derken akla gelen enerji, güç, tutku ve aşkın rengidir.

Renkler üzerinden hareket ettiğimizde beyaz renkte aklımıza gelir saflığın ve temizliğin simgesidir.Huzur ve güven verir düşünce gücünü arttırır.

Banyoda ışığı yansıtan göze hitap eden ortama ferhlık kazandıran beyaz enerji vericidir. Siyah bir banyo tasarlamakta çok önemlidir. Aslında siyah renk yoktur. Bundan dolayı doğada siyah renk bulunmaz,fakat ışığı emen ve yok eden yerler siyah olarak algılanır. Bizler banyo dolabı tasarlarken sizlerin banyonuza yakışır sade zarif ilgi çekici tasarımlara yön veriyoruz. Özellikle seçmiş olduğumuz modellerde sizlere göz kamaştırıcı renkler sunmayı unutmadık. Bizler banyo modellerimizi bir bir sıralıyoruz, fikir alması evlerinizin banyosuna tasarlamamız sizlere kalmış bir görüntüdür.

 

NASIL BİR MUTFAK DOLABI YAPTIRABİLİRİM

Mutfak dolabı, evlerde giriş çıkışların en fazla olduğu mutfaklarda kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile üretilmiş saklama üniteleridir. Mutfakların genişliğine ve kullanıcının isteklerine göre üretilen mutfak dolapları, farklı malzeme türleri ile her zevke hitap edebilmektedir. Mutfak dolabı yaptırmak istenildiğinde en önemli nokta dolabın malzemesi hakkında doğru bilgileri alabilmektir. Mutfaklar hayatımızda en önemli yer sahip yegane yapılardır. Bir mutfağı mutfak yapan , onun dekorasyon ile bütünleşmesini sağlayan en önemli nokta mutfak dolabı sistemleridir. Mutfaklar dekorasyon ve işleviyle planlı ve çizimli mekanlardır. Bir mutfak yaratabilmek için öncelikle görsellik

mutfak dolap

önemlidir.Mutfaklar için kullanılan renkler çoğunlukla siyah ve beyaz çok tercih ediliyor.Uygulandığı her mekana çok yakışan siyah ve beyazın birlikteliği,mutfaklara farklı şıklık ve heycan veriyor.Mutfaklar işlevi açısından kolay ve pratik kullanım sağlayacak fikirlerle oluşturulmalıdır. Mutfak dolabı alırken yerinizin ve mekanın uygunluğu çok önemlidir , kullanılacağı alana ve mekana uygun olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Şık ve zarif olması çok önem sağlar ve temizlendiği zaman iz bırakmaması tabiki dikkat edilmesi gereken unsurların başındadır. Dekorasyon seçeneklerinizde oldukça önem teşkil eder yani mutfağınızda kullandığınız renklere göre dolaplarınızı seçebilirsiniz. Daha farklı dizaynlere de yer verebilirsiniz , örneğin açık renklere hakim olan duvarlarınıza renkli dolaplar monte ettirebilirsiniz  Kırmızı, pembe , turuncu mavi ve mor gibi canlı renkler uygun bir yerleşim ile şık bir tasarım harikasına dönüşebilir. Aynı zamanda tam tersini de yaparak da mutfağınızda farklı konseptlere yer açma olanağına sahip olabilirsiniz. 

 

Neden  Pvc  Membran  Kapı

Mebran kapı demek yüzeyi antibakteriyeldir, suya ve ısıya dayanıklıdır kolay temizlenir. Membran kapıların mdf kalınlığı 6 cm ve 8 cm mdf siyle 2 kat daha mukavemetlidir. Kapıların kasaları sandviç kasa olmalı. Sandviç kasa olmayan sadece mdf olan kasaların vida tutma özelliği zayıf olduğundan dolayı kapı kanadını tutan menteşelerden zamanla ayrılabilir.  Membran kapı modelleri piyasada oldukça fazladır. Renk çeşidi çoktur.  İnşaat ve dekorasyon sektöründe çokça kullanılmaktadır. Müteahhitler ve mimarlar yoğun bir şekilde bu kapı türünü tercih etmektedirler. Alım gücü olarak tüm segmentlere hitap edebilir. Membran kapının tamiri konusunda kapıyı üreten firmadan bilgi alabilmek mümkündür.

Pvc iç oda kapıları her model çalışılması açısında son yıllarda ilgi dahada çok artmıştır. Mdf kapılar dediğimiz içleri dolgulu ora kayıtları dolguludur.

Hem ucuz kapı hemde modern iç oda kapısı arayan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Yani mebran iç oda kapıları istenilen her model renkte cnc ortamında çalışılabilmektedir. Müşterilerimize bu esnek üretim teknolojisiyle imalat ve gerektiğinde  montaj imkanı sunulmaktadır.

Pvc iç oda kapılarımız cnc ile üretildiğinden dolayı desenlerde kanat etrafında kaplamalarında hata olmamasının önüne geçilmektedir. Bu şekilde yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız

 


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57