Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

EV DEKORASYONUNA BAŞLAMADAN ÖNCE

EV DEKORASYONUNA BAŞLAMADAN ÖNCE

EV DEKORASYONUNA BAŞLAMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

Ev dekorasyonu ve tadilatı daha konforlu bir yaşam ve daha temiz bir mutfak banyo için yapılır genellikle. Daha kullanışlı bir mutfak için zemin döşeme tesisat değişikliği ve mutfak dolabının yenilenerek tam ihtiyaçlarınıza göre yeniden üretilmesi yaşam kalitenizi yükseltecektir.  

Yine banyo tesisatının yenilenmesi zemin seramiklerinin değiştirilmesi banyo dolabının yenilenmesi  banyoya ihtiyaçlara uygun bir duşakabin konulması mutlaka daha temiz ve düzenli bir banyoya kavuşturacaktır sizi. Bunun yanında evinizin kullanışlı şekle dönüşmesi adeta evinizin genişlemesi anlamına gelecektir.

Ev tadilatı yapmadan önce bütçenizin doğru şekilde belirlenmesi gerekir.  Tesisat, mutfak dolabı, banyo dolabı, evin kapıları, çelik kapı, parke gibi unsurlardan hangilerinin değişeceği önceden belirlenir ve fiyat araştırması yapılırsa süprizlerle karşılaşılmamış olur. Ödeme sıkıntısı çekmemek için bunların önceden düşünülmesi gerekir. Mutfak dolabı fiyatları banyo dolabı modelleri vb konular önceden belirlenirse kararsızlık yaşanmamış olur. Fiyat araştırılırken ödeme şekli kredi kartı mı yoksa nakit mi yapılacağı satıcılardan tekli alırken belirtilmelidir. Böylece daha uygun fiyatlar alınmış olur. Eğer kredi kartı kullanılacaksa hangi bankanın kredi kartına kaç taksit yapılacağı belirtilmesi gerekir. Böylece ev dekorasyonunda tam mutfak dolabı sipariş edileceği zaman aksaklıklar yaşanmamış olur.

mutfak dolap

Elektrik tesisatı, su tesisatı gibi işler mutfak dolabı ve banyo dolabı gibi mobilyaları direk ilgilendirdiği için bu işlemler yapılmadan önce mobilyaların pazarlığı edilip mobilyacıdan bu tesisatların nereye çekilmesinin daha uygun olacağı konusunda fikir alınması daha isabetli olacaktır.

Ucuz mutfak dolabı veya banyo dolabı satın almak için mutlaka üretici firmadan satın almanız gerekir. Böylece mimar veya dekorasyonculardan daha yüksek rakamlarla mutfak ve banyo dolabı satın almaktan kurtulmuş olursunuz. Yine ev mobilyaları sipariş edilmeden önce mutlaka özellikle mutfak dolabının bilgisayarda çiziminin yapılarak renkli şekliyle görmeniz sonradan kötü sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Tadilat ve ev mobilyası siparişlerinde mutlaka dikkat edilesi gereken hususlardan biri de yapılacak işlerin önceden belirlenmesi gibi  satın alacağınız hizmetlerinde mutlaka bir sözleşme ile yazılı şekle dönüştürülüp sipariş verilmesi gerekir. Böylece anlaşmazlıklarda sözleşmeye bakarak alınan hizmetin doğru yapılıp yapılmadı belli olacaktır.

Daha konforlu bir yaşam alanına kavuşurken bu konulara dikkat etmeniz durumunda daha az para ve zaman harcayarak doğru hizmeti satın almış olursunuz.


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57