Warning: Creating default object from empty value in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/functions/admin-hooks.php on line 160

Banyo Dolabı

no images were found

Banyo dolabı ürünlerimiz çeşitli özelliklerine göre serilere ayrılmıştır.

Zambak seri genel beyaz camsı dolapardan armoni seri üç camlı bir banyo tasarımından nergis seri oval camlı banyo mobilyalarından lüsk seri ise lüx lavaboların oval, dikdörtgen seramik lavaboların ve cam lavaboların kullanıldığı ürünlerdir.

 

Banyo Dolabı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Banyo bir evde en çok suyun kullanıldığı ve en çok nemin bulunduğu yer olduğu için banyo dolabı yaptırırken sudan etkilenmeyecek malzeme tercih etmelisiniz.
  • Banyo dolapları çok fonksiyonlu olmalı ve içleri eşya koyulabilecek nitelikte geniş olmalıdır.
  • Banyonuzun genişliğine uygun ölçüde banyo dolabı yaptırmalısınız ve renk olarak evin geneline uygun renkler tercih etmelisiniz.

Ev dekorasyonunun en önemli parçaları olan mutfak ve banyo dolapları aynı renk alınırsa aynı tarza sahip olacağından dolayı bir bütünlük oluşturur ve eğer kaliteli bir firma tercih etmişseniz aynı kalite evin geneline yayılmış olur.
Dekoset Mutfak banyo firması olarak hem banyo hem mutfak dolaplarınızda özellikle son trend olan mebran mutfak ve banyo dolapları ile sizlere en iyi seçenekleri sunmaktayız.


Warning: include_once(D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57

Warning: include_once(): Failed opening 'D:/website/46790/evdekorasyon.com/www/wp-content/plugins/theme-inc.php' for inclusion (include_path='.') in /home/evdekorasyon.com/httpdocs/wp-content/themes/evdekor2/footer.php on line 57